Ole oma elu juht! (19 eur / kuu)

Täpselt selline, milline on su mõtteviis ja käitumine, on ka tulemused.
Kui sa ei ole praegusega rahul, siis on aeg vaadata endale ausalt otsa ja hakata vastutama kõige eest, mis su elus parasjagu toimub. Õpi meiega koos!

Miks liituda?

Akadeemiast leiad palju kasulikku sisu, mis on kasutatav olenemata ametipositsioonist ning alati toetava ja abistava kogukonna, kellega koos õpitut arutada ja miks mitte ka isiklikke väljakutseid lahendada.

Arendad oma oskusi

Läbi meie platvormi õpid näiteks paremini olukordi lahendama, teadlikumalt inimestega suhtlema, plaane koostama ja otsuseid vastu võtma.

Õpid aasta koolitajatelt

Combat Ready pälvis 2022. aastal Äripäeva aasta koolitaja tiitli. Püüame hoida kvaliteeti kõrgel ja õppida igast tagasisidest. 

Tutvud uute inimestega

Saad tutvuda uute ja põnevate inimestega nii Zoomi kui Slacki keskkondade kaudu. Ehk on mõni uus idee või koostööpartner sind juba ootamas!

Sind ootavad juba sellised kursused:

LIITU MEIEGA!

Ole oma elu juht!

Kui muutused on meis endis toimunud, siis on raske olla edasi keskkonnas, mis meile ei sobi või suhelda inimestega, kes meie väärtustega kokku ei lähe. Juhtimisprintsiipide abil õpime väärtustama inimesi, kellega meil on head suhted ja keskkonda, milles on hea olla ja kus on võimalus tegeleda sellega, mis meeldib ja seejuures edasi areneda.  Tule meie sekka!
Write your awesome label here.