"ÕPI KOOS TEGEVJUHIga" mentorpogramm

Kui sina võtad vastutuse, siis probleemid saavad lahenduse.

Õpi väljakutseid efektiivsemalt lahendama, vii oma äri ja meeskond uuele tasemele ning juhi läbi eeskuju koos Combat Ready tegevjuhi Remo Ojastega!
Write your awesome label here.

VÕIMENDA OMA JUHTIMISOSKUSI JA SUURENDA OMA JUHIKAPITALI!

Kellele see programm on mõeldud?

Write your awesome label here.
  • Tegevjuhtidele
  • Keskastmejuhtidele
  • Tiimijuhtidele
(... ja igaühele, kes tahab võita.)
  • Õpi kasutama nelja lahingureeglit
  • Omanda eliitmeeskondade mõtteviis
  • Lahenda probleeme ja väljakutseid tõhusalt
  • Saa praktilist kogemust meie tööriistade abil
  • Näe TULEMUSI
  • Juhi läbi eeskuju ja GET AFTER IT!

Eksklusiivne mentorprogramm
"Õpi koos tegevjuhiga!"

OSTA kohe see programm või pange koos remoga kokku just sinule sobiv plaan!

4 x Zoomi kõned

Veebisessioonide eesmärk on kaardistada ja lahendada väljakutsed, millega just praegu silmitsi seisad. Salvestused saad hiljem endale.

Ligipääs veebikursustele

Eluagne ligipääs juhtimispõhimõtete baas- ja jätkukursusele.

Ligipääs toetavale kogukonnale

Suhtle kõigi Combat Ready instruktorite ja tiimiliikmetega.
SINU MENTOR

Kes on Remo?

"Tänu pea kümnele aastale, mil teenisin kaitseväes, sh kaheksa aastat eliiteriväes, oli mul õnn õppida juhtimist ja meeskonnatööd maailma parimatelt juhtidelt ja organisatsioonidelt.

Pärast sõjaväeteenistust juhtisin kolm aastat müügitegevust Lähis-Idas ja Lõuna-Euroopas. See kogemus tõestas mulle, et lahingjuhtimise põhimõtted kehtivad igas keskkonnas.

Pärast seda äratundmist asutasime oma kaasüksuslasega Combat Ready juhtimiskoolituste ja -konsultatsiooni ettevõtte. Meie usume, et juhtimine käib läbi eeskuju ja just seda me teemegi. 

Oma esimesel tegutsemisaastal pälvisime 2022. aasta parima juhtimiskoolitaja tiitli Eestis ning 2023. aastal saime juhtimiskoolitaja eripreemia. Kui eelnev sind kõnetas ja sa soovid mingit tuge, ära kõhkle ja võta ühendust!
Empty space, drag to resize
Võta Remoga ühendust siitkaudu või uuri Remo kohta juurde siit
“Ainus lihtne päev oli eile. Iga päev algab nullist. Tõeliselt head juhid on igavesed õppijad.
Veebi kaudu õppimine on hea lisavõimalus enda arendamiseks, sest hoolimata sellest, kus sa õpid, oluline on sinu suhtumine.”

Remo Ojaste

CR tegevjuht ja kaasasutaja

Mida arvavad meie kliendid?

#juhtimine| #ülimvastutus | #veebikursused |

"Olgugi, et tippjuhina olen ju neid asju kuulnud/õppinud/rakendanud, on mitmed neist ikkagi vajalikud ülekorrata. Ego, kuulamine, oma lahenduse mitte pealesurumine. Neid asju selgitasid instuktorid väga hästi, isegi piinlik hakkas, kui mõtlesin oma käitumisele nii mõneski olukorras."

- Eerik

"Tekitas palju mõtteid, küsimusi ning soovi nii meeskonna manageerimisest rohkem teada saada, ennast arendada, kui ka mõtestada ennast kui juhti. Milline mina pean olema, milline näeb välja minu jaoks ideaalne tiim ning millist mõtteviisi juurutada."

- Marti

“Olen väga tänulik, et selline koolitus eksisteerib. See on suurepärane, kui sellise professionaalse taustaga inimesed jagavad oma kogemusi, et aidata teistel inimestel paremaks saada. Arvan, et see on väga efektiivne meeskondadele, kes peavad tihedat koostööd tegema."

- Marten

Korduma kippuvad küsimused

Mida programmist oodata?

See on kõrgekvaliteediline õppeprogramm, mis on pakendatud modelleeritava, ajaefektiivse ja kuluefektiivse paketi sisse, mida saad kasutada olenemata asukohast oma ekraani taga. Zoomi sessioonid võib jagada nt 8 x 30-minutilisteks vestlusteks. Kõik programmi osad on paindlikud vastavalt sinu vajadustele.

Kui efektiivne on veebiõpe?

Meie kogemuse põhjal on see vägagi efektiivne ja toimiv õppevorm. Efektiivsus ei sõltu nii väga õppemeetoditest, vaid pigem õppija tahtest. Me ei lase keskkonnal kvaliteeti mõjutada - me valime oma tee oma suhtumisega!

Kui pikalt programm kestab?

Programmi kestus ja ajakava sõltuvad mentordatava soovidest ja graafikust. Keskmine programm kestab 1-4 kuud. Täpsemad detailid paneme koos paika konsultatsioonikõne jooksul. 

Mis saab pärast programmi läbimist?

Pakume erinevaid kuluefektiivseid lahendusi, et saaksid õpitut vajadusel veel rohkem kinnistada. Oleme alati valmis toetama, kuid meie eesmärk on osalejale tagada vajalikud tööriistad ja mõtteviis, et ta oleks võimeline enamikes olukordades ise hakkama saama.