Soovid kursuseid läbida koos meeskonnaga?

Oleme teie meeskonna jaoks olemas nii kuidas oskame. Püüame alati kastist välja mõelda ning pakkuda lahendusi vastavalt konkreetse kliendi vajadustele. Kui sa pole kindel, millest alustada, siis kirjuta meile ning lepime kokku konsultatsiooni aja.
Write your awesome label here.
  • Saate keskenduda konkreetselt enda ettevõtte murekohtadele, keerulistele olukordadele ning enda inimestele.
  • Õpitakse üksteist paremini tundma. Seeläbi on näiteks võimalik ennustada, mis teie inimestega kriisi ajal toimuma hakkab.
  • Kui kõigil on sarnane mõtteviis ja arusaam, siis hakkavad toimuma muutused.
  • Osalejad saavad teada enda tugevused ja nõrkused ning õpivad oma tegude eest vastutust võtma.
  • Meeskond õpib koos planeerima, üksteist kuulama ja teiste oskusi ning eripärasid hindama.
  • Iga probleem on juhtimise probleem ning igaüks on enda ameti ja tegevuste juht!

Mida meie kliendid arvavad?

Oleme pühendunud, et aru saada teie meeskonna väljakutsetest ja vajadustest ning koostada just teile vajaliku programmi.

Oleme korduvalt osalenud Combat Ready meeskonnakoolitustel. Aasta koolitaja 2022 tiitel ei potsatanud ilmaasjata nende lauale!

Koolitused on mõjusad, mis puudutavad inimeste väärtushinnangute ja uskumuste tasandit. Lahinguvälja kogemus ja reaalsed näited, mis saab, kui meeskond ei tee koostööd, raputavad ja panevad inimesed teistmoodi mõtlema. Combat Ready lahinguvälja juhtimise printsiipe saab väga edukalt rakendada äriorganisatsioonides ja seda peakski tegema, sest need on väga nutikad põhimõtted ning toovad kasu igat tüüpi oganisatsioonis. Kindlasti on oluline märkida, et üksiki koolitus ei ole imerohi, vaid iga muutus vajab organisatsiooni juhtide poolt jäägitut pühendumist ja järjepidevat toetust. Combat Ready meeskonnas on olemas kõik kompetentsid ja oskused, et pikajaline koostöö kannaks vilja! Oleme teie suured fännid ja soovime teile palju edukaid koostööprojekte    

HELENA VIIROJA - Tele2

Kõige olulisemad punktid, mille endaga kaasa võtsin:

Kiireim viis eduni on võtta Ülim Vastutus kõige eest meie elus. Kui asjad kipuvad minema nii, nagu me ei taha, siis peaks igaüks endalt küsima: mida ma tegin valesti või mida ma üldse ei teinud? Väga oluline on ettevõttes ehitada üles kultuur, kus suhete loomine on esmatähtis. Alandlikkus - sa ei ole kunagi kõige targem isik ruumis.

URVE SAAR - IUTE Credit