Combat Ready meeskond sinu käeulatuses!

Kasuta unikaalset võimalust suhelda otse kõigi instruktorite ja akadeemia liikmetega, avastada põnevaid materjale ja esitada olulisi küsimusi.

Mis on Slack ja miks me sind sinna kutsume?

Slack on populaarne suhtlusplatvorm, mida saab kasutada nii telefonis kui arvutis. Meie kasutame seda meeskonnasiseseks suhtluseks ning soovime kutsuda ka sind sellest osa saama!

Avasta ja õpi!

Jaga ja avasta põnevaid materjale, linke jm sarnaselt mõtlevate inimestega.

Kiirkõned (huddle)

Tee mugavalt üks-ühele kõnesid videoga või ilma. 

Vestle teistega

Jaga mõtteid grupivestluses või esita küsimusi konkreetsele instruktorile.

Combat Ready meeskond sinu käeulatuses

Kõik Combat Ready meeskonnaliikmed on unikaalse tausta ja kogemustepagasiga. 
Esita julgelt küsimusi situatsioonide kohta, mille lahendamine sulle raskusi valmistab ja anname koos oma parima, et nende lahendamisel sind toetada.

Miks just Slack?

Lihtne kasutada

Slacki keskkond on kasutajasõbralik ja lihtne selgeks teha. Slacki telefoniäpp muudab suhtlemise käigupealt veelgi tõhusamaks.

Teemade alajaotused

Suhtluskeskkonna sees saab luua nii palju teemade alajaoutusi kui vaja, et igas kanalis püsiks fookus konkreetsete teemade juures.

Isiklikud eelistused

Saad ära märkida lemmikkanalid ja olulisemad inimesed, et nendega kiiremini suhelda ning soovi korral kõik teavitused maha võtta.

Isiklikud kanalid

Saad luua privaatseid vestlusgruppe just nende inimestega, kellega soovid.

Sisseehitatud otsing

Võimalus otsida tagasiulatuvalt 90 päeva jooksul jagatud mõtete ja materjalide hulgast.

Tasuta

Slacki kasutamine on tasuta - lihtsalt tee konto ja hakka kasutama!

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas ma Slacki alla laen?

Arvuti jaoks saad Slacki alla laadida siit lingilt vastavalt arvuti operatsioonisüsteemile. Telefoni jaoks tuleb alla laadida äpp Apple Store või Google Play äpi kaudu. Slacki kasutamine on sulle tasuta. 

Kellele Combat Ready Slacki kanal mõeldud on?

Combat Ready Academy suhtluskeskkonnaga ootame liituma KÕIKI akadeemia liikmeid hoolimata sellest, kas neil on tasuline või tasuta konto. Oluline on vaid huvi arutleda, kaasa mõelda ja soov teistega koos areneda.

Mida tähendab "kogukond"?

Combat Ready Academy kogukonda ootame liituma kõiki huvilisi, et saaksime omavahel paremini tuttavaks. Ühendame omavahel sarnase mõtteviisi ja/või eesmärkidega inimesed, et kasvada ja areneda koos. Slackiga liitumine on ainult algus! ;)

Ma ei leidnud siit lehelt vajalikku vastust ...

Kui midagi on segane või vajad abi Slacki kasutamisel, siis kirjuta meile support@combatreadyacademy.ee ja leiame koos vastuse.